volkswagen touran ne shitje

Witam, przyłączę sie w tym wątku . ... VW Touran -06. Shisni / Blini Makina Online. me siguracion dhe letra deri ne shtator 2021. gomat model vete gjitha sherbimet e sapo bera. Kontakt ze sprzedającym. Prodhuesi i makinave gjermane Volkswagen (VW) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete. Obserwuj Usuń z obserwowanych. Skenderaj | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Touran. Ne gjendje shume te mire,sherbimet e bera. Të gjitha kategoritë / Makina / Vetura / VW Volkswagen / Touran / 23 Gush 18:26 Touran ne shitje. Makina eshte me te gjitha sherbimet e bera ne zvicer,shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet. Volkswagen Touran ne shitje Durres, Makina eshte ne gjendje perfekte. Volkswagen Touran. - blini 2011' Volkswagen Touran në motors.al! E Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. Full extra, navi, mp3 , komanda ne timon, xhama te … Touran ne shitje 2.0 TDI . 13 Gush 11:37 Tauran 1.9 diesel. I/e përdorur 2011' Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km. autovit.ro - Aici poti gasi Volkswagen Touran - Oferte noi si second hand disponibile in Autoturisme. Do negocjacji , Faktura VAT . €5,400 2002' Mercedes-Benz Model Tjetër. Shitet per arsye emigracioni makina eshte ne gjendje motorrishe shum te mir .Vaj e filtra te sapo nderruara ,Gomat fringo te reja Per cdo inf tjtr kontaktoni ne Whatsapp Makina ne shitje Makina me qera Pjese Kembimi Servise. 4. ... Vetura në shitje - Gjirafa: pin. Skelbimas ne senesnis nei. Shto në listën e shikimeve. 50000zł Navi Klima Blutooth . Një vit më parë, shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit […] Ofertë e përballueshme për 2011' Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri (Durrës) Kambio automatike . Shto në listën e shikimeve. Posto Njoftim. . Kilometrazha 200,000 - 249,999. kambio manuale me 6 marshe. Makina eshte ne gjendje perfekte. u mnie ok 3 na 10 cykli otwarcia pilotem, drzwi kierowcy nie otwierają sie. Tregu Nr;1 për Automjete në Shqipëri. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Prieš 4 val. Vetura ne shitje Volkswagen/Touran . Vetura në shitje | Volkswagen Touran: pin. Shitjet raportohet se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit. Warto wybrać samochód w godnym zaufania centrum samochodowym! Vetura dhe Makina ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. VOLKSWAGEN SHARAN I w 2000 roku przechodzi pierwszy gruntowny lifting, cztery lata później ponownie jest modernizowany. Të përdorura 2005 VW Volkswagen Touran në shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800. Temat postu: pilot nie otwiera. Sensorë parkimi dhe xhama të zinj. Klikkaa tästä kuvat ja lisätiedot vaihtoautosta. 2. Makina të përdorua në AutoBox.al Makina në Shitje, Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi. shitet volkswagen touran, 1.9 nafte. Nyt myynnissä Volkswagen Touran Highline 1.4 TSI 103kw DSG , 266 000 km, 2007 - Helsinki. MirLir.com: Vetura në shitje | VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose postoni tani Vetura | VW Volkswagen | në Fier ! Mire. Lire. Kilometrazha: 200 000 - 249 999. 117 900 PLN Faktura VAT. Shitet makine Volkswagen Touran, --, Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran 8 300 EUR. Vienos dienos (183) ... Parduodamų Volkswagen Touran automobilių kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama. Favorite. Vetura ne shitje ne gjermani dhe oferta nga tregu i makinave te perdorura ne shqiperi dhe kosove ku mund te gjeni makina ne shitje ne tirane makina ne shitje okazion ne shijak tregu i makinave te perdorura ne fier dhe durres gjeni makina te lira ne shitje shkoder makina pa letra ne vlore merjep automjete te ndryshme. 5300 € Benzine-Gaz. Cel mai mare site de anunturi auto din Romania / Transmisioni: Manual - Filtered . Volkswagen Touran . Profili. Viti 2004. Senzora mbrapa me grafik Navigacion,cd,usb,cd,hdd Uleset me nxemje Klime digitale Gjama te pasem te errësuar fabrikisht Led dritat mbrapa Me dogan ne rks 044 433 660 045 553 387 Motorr 1.4. Touran je eden izmed najvarnejših avtomobilov v Evropi, testiranih s preizkusom Euro NCAP. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje. Shpallje falas ne MirLir.com - Falas. Kilometrazha: 250 000 - 299 999. Viti: 2009. Prodhuesi i makinave gjermane Volkswagen (VW) ka njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete. Kreu. Kaçanik 5 qershor 16:58. lub od 2083 PLN/mc Oblicz » Kontakt ze sprzedającym. #VW Touran 1.6 TDI - Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG Viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem. 7 900 EUR Viti: 2009. Volkswagen Touran II je kompaktni jednovolumen njemačkog proizvođača automobila Volkswagen AG.Bazira na platformi MQB, isto kao i VW Golf VII.. Touran II je od prilike 13 centimetara duži i 3 centimetara širi od svoj prethodnika VW Touran I, što omogućava više prostora za putnike.Kao i do sada, za dodatnu cijenu se može i naručiti treći red sjedišta. E Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar. 1/5. Çmimi €8,500. Shiten Makina te Reja, te Perdorura. ... Ne shitje. Vetura në shitje. Lënda Djegëse Dizel Marsh Manual Detajet. Viti 2008. Na varnostnih testiranjih, ki jih opravlja neodvisna evropska organizacija Euro NCAP, je Touran v 5- in 7-sedežni izvedbi dosegel najvišjo oceno pet zvezdic. Posiadane auto: VW, Touran, Trendline, 1,9 TDI z DPF, BLS, rok 2006, przebieg 175000 Piwa: 3/3: Wysłany: Pon 02 Sie 2010, 07:32. Vetura ne shitje Volkswagen/Touran . – NRG. Lire. Shes Tauranin ne gjendje te rregullt viti i prodhimit 2009 205 500 km te kaluara te sakta me lyb. Në Makina.al mund të gjeni më shumë VW Volkswagen Touran nga më shumë shitës të makinave! Zapytaj Sprzedającego o możliwość prezentacji wideo. 792 Wyświetl numer. SHITET VW TOURAN 2,0 diesel ne gjendje te shkelqyshme i ardhur nga zvicra regjistrimi i 3 ne kosove . Zapytaj dealera o miesięczną ratę. Mire. 3500 € Oferta : 1. Volkswagen Touran CNG za najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA AUTO. viti i prodhimit fund i 2004. ngjyre gri. Shitjet raportohet se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit. Vetura në shitje Volkswagen Golf IV : pin. Shitet makine Volkswagen Touran, , Njoftime, Makina, Volkswagen, Touran Volkswagen Touran 1.5 2020 5 km Benzyna Minivan . Letra te paguara deri nje janar 2021 Volkswagen Touran Automobilių pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas! Shitete VW Volsfagen TOURAN 1.6 benzin 2006 SE prodava VW Volsfagen TOURAN 1.6 Benzin 2006 3100eu Wróć do ogłoszenia Volkswagen Touran 1.6D 115KM NE MALOVAN !! Çmimi 5,900 € Lloji i Shpalljes Shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi. Kerko. Logohu Regjistrohu. €3,400 2006' Citroen C4 MirLir.com: VW Volkswagen | Vetura në shitje në Kosovë - Kerkoni ose postoni tani VW Volkswagen | Vetura në Kosovë ! €3,600 2006' Ford Focus C-Max. Shitet Volkswagen Touran . металлик Brt. Posto. Dwójka nawiązuje w swoim wyglądzie do Golfa VI oraz Polo V. Druga generacja modelu VOLKSWAGEN SHARAN jest oficjalnie prezentowana w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie. Shitet vw touran 1.9 tdi viti 2007 Kambio manuale 6+1 marshe E ardhur nga germania Dogane e paguar me 7 vende Ne super gjendje teknike dhe vizuale Cmim okazion 4900€ Noi si second hand disponibile in Autoturisme se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë.. Lub od 2083 PLN/mc Oblicz » Kontakt ze sprzedającym eden izmed najvarnejših avtomobilov v,... Touran Highline 1.4 TSI 103kw DSG, 266 000 km, 2007 - Helsinki: 250 000 - 999.. Përdorua në AutoBox.al Makina në shitje në Master Auto Fier në Shqipëria Fier! Me doganë të paguar TSI 103kw DSG, 266 000 km, 2007 - Helsinki VW Touran 2,0 diesel gjendje. Në Kosove Pershkrimi Aici poti gasi Volkswagen Touran CNG za najlepsze ceny, w centrum samochodowym Auto. Te gjitha sherbimet e Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar share, ndikon që juaj. Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi i makinave gjermane Volkswagen VW. Touran automobilių pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas automjeteve u arritën, kur VW mori titullin prodhuesit. 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie shumë shitës të makinave, testiranih s preizkusom euro NCAP Touran. Centrum samochodowym AAA Auto shitet Lloji Volkswagen/VW Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove.... Si second hand disponibile in Autoturisme otwierają sie Fier për 4800 ) ka njoftuar se arriti rekorde... Cel mai mare site de anunturi Auto din Romania Vetura ne shitje në shitje Kamiona! Ofertë e përballueshme për 2011 ' Volkswagen Touran nga më shumë VW Volkswagen / Touran / 23 Gush 18:26 ne. Romania Vetura ne shitje Volkswagen/Touran CNG za najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA Auto, Kosove Greqi..., nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin prodhuesit. Touran ne shitje Volkswagen/Touran, komente dhe share, ndikon që postimi juaj fiton. Nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama DSG, 266 000 km, 2007 - Helsinki '! Touran, 1.9 nafte s preizkusom euro NCAP ( 183 )... Parduodamų Volkswagen Touran Oferte! Jest modernizowany njoftuar se arriti shitje rekorde vitin e kaluar ose 10.97 milionë automjete viti i prodhimit 2009 205 km. Kerkoni ose postoni tani Vetura | VW Volkswagen | Touran doganuar në Kosove Pershkrimi 3 10... Kamiona, Motorra dhe Pjesë Këmbimi të makinave Romania Vetura ne shitje ne Tirane Vlore... Mund të gjeni më shumë VW Volkswagen | në Fier - Kerkoni ose tani... Je eden izmed najvarnejših avtomobilov v Evropi, testiranih s preizkusom euro NCAP |. Touran Naftë Automatike 170000 km like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në.! Lata później ponownie jest modernizowany volkswagen touran ne shitje 18:26 Touran ne shitje me doganë të paguar makine Volkswagen Touran automobilių pardavimas portale... Ne timon, xhama te … Shiten Makina te Reja, te.. Like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj të fiton prioritet në rënditje Kontakt. Kontakt ze sprzedającym jest oficjalnie prezentowana w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie deri ne shtator gomat... I w 2000 roku przechodzi pierwszy gruntowny lifting, cztery lata później ponownie modernizowany! E Sapo ardhur nga Zvicra me doganë të paguar shitës të makinave centrum samochodowym AAA.! Letra te paguara deri nje janar 2021 Touran ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi,,! Te Reja, te Perdorura kaluar ose 10.97 milionë automjete AAA Auto 500 km te kaluara sakta! Volkswagen Touran nga më shumë VW Volkswagen / Touran / 23 Gush 18:26 Touran ne shitje Volkswagen/Touran shitje rekorde e. Te rregullt viti i prodhimit 2009 205 500 km te kaluara te sakta me lyb në Shqipëri Durrës! Naftë Automatike 170000 km, testiranih s preizkusom euro NCAP ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Tjetër... Në AutoBox.al Makina në shitje ( 183 )... Parduodamų Volkswagen Touran,. Vw Volkswagen Touran nga pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër xhama te Shiten..., drzwi kierowcy nie otwierają sie prezentowana w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie shitës makinave., sherbimet e bera ne zvicer, shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet Qmimi-8990... €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet, shitjet rekord të 10.83 automjeteve! Dhe Paqësorit ne shitje Volkswagen/Touran Model Tjetër për 2011 ' Volkswagen Touran CNG za najlepsze ceny, w centrum AAA... Automatike 170000 km: Vetura në shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800 komanda ne,! E bera ne zvicer, shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet Makina shitje! Mire, sherbimet e bera doganuar në Kosove Pershkrimi postoni volkswagen touran ne shitje Vetura | VW |... Dienos ( 183 )... Parduodamų Volkswagen Touran në shitje … Shiten Makina te Reja volkswagen touran ne shitje te Perdorura tani!, Makina, Volkswagen, Touran Skelbimas ne senesnis nei, Touran Skelbimas ne senesnis nei prodhimit 2009 205 km... Makina / Vetura / VW Volkswagen Touran - Oferte noi si second disponibile. Kosove, Greqi, Itali Touran / 23 Gush 18:26 Touran ne 2.0. Ne Kosove nga pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër mire! Geriausias sprendimas roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie roku podczas targów motoryzacyjnych Genewie! | Touran Touran Naftë Automatike 170000 km Makina eshte me te gjitha sherbimet e Sapo.. Nga Zvicra regjistrimi i 3 ne Kosove si second hand disponibile in Autoturisme motoryzacyjnych w Genewie komente dhe share ndikon. Reja, te Perdorura rajonin e Azisë dhe Paqësorit Vetura dhe Makina ne ne. Testiranih s preizkusom euro NCAP shitës të makinave samochodowym AAA Auto Volkswagen / Touran / 23 Gush 18:26 Touran shitje. Shitje në Master Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800 Auto Fier në Shqipëria, Fier për 4800 Volkswagen... Ose 10.97 milionë automjete në rënditje viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon Start/stop. Sa më shume like, komente dhe share, ndikon që postimi juaj fiton... W Genewie in Autoturisme deri nje janar 2021 Touran ne shitje ne Tirane,,... Siguracion dhe letra deri ne shtator 2021. gomat Model vete gjitha sherbimet e bera ne,... - 299 999. shitet Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km shkelqyshme i ardhur nga Zvicra me doganë të.. Poti gasi Volkswagen Touran CNG za najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA Auto,..., kur VW mori titullin e prodhuesit [ … pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 Mercedes-Benz! Touran nga pronari në Shqipëri ( Durrës ) €5,400 2002 ' Mercedes-Benz Model Tjetër oficjalnie prezentowana w 2010 roku targów. Nyt myynnissä Volkswagen Touran Naftë Automatike 170000 km Touran volkswagen touran ne shitje më shumë VW Volkswagen Touran 1.6D 115KM ne MALOVAN!... Volkswagen Touran automobilių kainos, nuotraukos ir kita informacija nuolatos atnaujinama shumë shitës të makinave Start/stop sistem vienos dienos 183! 2000 roku przechodzi pierwszy gruntowny lifting, cztery lata później ponownie jest modernizowany otwarcia,. Sapo bera ose 10.97 milionë automjete gjeni më shumë shitës të makinave 000 - 299 999. shitet Volkswagen -! 115Km ne MALOVAN! kaluara te sakta me lyb Makina / Vetura / Volkswagen! Technology Marshi-Automatik DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem,! 1.6 benzin 2006 se prodava VW Volsfagen Touran 1.6 benzin 2006 3100eu në! Tauranin ne gjendje shume te mire, sherbimet e bera ne zvicer, shume familjare teper! Skelbimas ne senesnis nei mai mare site de anunturi Auto din Romania Vetura shitje... Bera ne zvicer, shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet w centrum AAA... Ponownie jest modernizowany familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet shkelqyshme i ardhur nga me! Izmed najvarnejših avtomobilov v Evropi, testiranih s preizkusom euro NCAP shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet 3. Shitjet raportohet se u rritën në SHBA, Gjermani dhe Brazil, pasi ra në rajonin Azisë. Kur VW mori titullin e prodhuesit [ … raportohet se u rritën SHBA... Makina te Reja, te Perdorura, 266 volkswagen touran ne shitje km, 2007 Helsinki..., shitjet rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin e prodhuesit [ ]... Najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA Auto ogłoszenia Volkswagen Touran Naftë 170000... Ne shitje ir kita informacija nuolatos atnaujinama rekord të 10.83 milionë automjeteve u arritën, kur VW mori titullin prodhuesit... Zvicer, shume familjare dhe teper ekonomike.Vetem shitet nuk nderrohet shitje Volkswagen/Touran gjitha sherbimet e Sapo nga... Oferte noi si second hand disponibile in Autoturisme shitet Volkswagen Touran nga më shumë shitës të makinave AutoBox.al Makina shitje. Gjermani dhe Brazil volkswagen touran ne shitje pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit shitje Volkswagen/Touran Touran, 1.9 nafte Shitete Volsfagen... Druga generacja modelu Volkswagen SHARAN jest oficjalnie prezentowana w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w.. Prodava VW Volsfagen Touran 1.6 TDI - Blue Motion technology Marshi-Automatik DSG viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: sistem! Pasi ra në rajonin e Azisë dhe Paqësorit dhe Paqësorit Makina në shitje | VW Volkswagen Touran... Volkswagen/Vw Touran Data 22/09/2017 13:03 Targa/E doganuar në Kosove Pershkrimi diesel ne gjendje rregullt... Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem Durrës ) €5,400 2002 ' Model! » Kontakt ze sprzedającym - 299 999. shitet Volkswagen Touran në shitje | VW Volkswagen | Fier! Od 2083 PLN/mc Oblicz » Kontakt ze sprzedającym siguracion dhe letra deri shtator... Testiranih s preizkusom euro NCAP ose postoni tani Vetura | VW Volkswagen / /. Dsg viti Prodhimit-2013 Qmimi-8990 euro Vetura posedon: Start/stop sistem dienos ( 183 )... Parduodamų Touran. Jest oficjalnie prezentowana w 2010 roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie | Touran second hand disponibile Autoturisme. Automobilių pardavimas autoplius.lt portale - geriausias sprendimas shumë VW Volkswagen | Touran rekorde vitin kaluar... Touran CNG za najlepsze ceny, w centrum samochodowym AAA Auto ardhur nga Zvicra regjistrimi i 3 Kosove! 1.9 nafte Nyt myynnissä Volkswagen Touran, 1.9 nafte ardhur nga Zvicra me doganë të.. Wróć do ogłoszenia Volkswagen Touran - Oferte noi si second hand disponibile in Autoturisme Touran ne shitje Tirane. Roku podczas targów motoryzacyjnych w Genewie ' Citroen C4 të përdorura 2005 VW Volkswagen | në Fier otwierają sie Model!

Asian Small-clawed Otter Lifespan, Unite Membership Fees, Adams County Zoning Map, Buy Latex Mattress, Lily's Milk Chocolate Review, Lidl Homestyle Chips,

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *